Půjčky na směnku

Poskytovatelé půjček

Poskytovatelé půjček jsou zpravidla banky či nebankovní společnosti, které nabízejí celou škálu půjček. Půjčky jsou různě dostupné, různě rychlé a různě výhodné.


Nebankovní půjčky bez registru a bez potvrzení o příjmu

Nebankovní společnosti či jednotlivé fyzické osoby se snaží klientům vyjít ve všech okolnostech vstříc. Často tyto úvěrové společnosti se zaměřují na velmi rychlé půjčky, které klient může získat za pár hodin. U těchto poskytovatelů se dá tato půjčka vyřídit snadno přímo po telefonu či prostřednictvím online formuláře. Některé společnosti poskytují půjčky bez doložení příjmu, ale někdy je třeba další náležitosti, jako je např. zástava nemovitosti. Nebankovní společnosti mohou nabídnout i půjčky bez registru. Je však třeba počítat s vyššími úroky a roční procentní sazbou neboli RPSN.


Bankovní půjčky

Banky nabízí klientům mnohem levnější půjčky a to za předpokladu, že splňují mnohem tvrdší podmínky. Základním předpokladem pro banku je čistý registr dlužníků a pravidelný příjem.

Půjčky ihned k mání
Dostupné půjčky online.

Dávky v hmotné nouzi
Příspěvky lidem s nedostatečnými příjmy

© 2009 - 2023 Půjčky-Na-Směnku.cz, všechna práva vyhrazena. Kontaktní informace provozovatele
Podmínky použití a ochrana osobních údajů

Kopírování textů, nebo jejich částí je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.Provozovatel neodpovídá za právní důsledky použití informací zde uvedených. Tento web má pouze informativní charakter. Informace doporučujeme před využitím konzultovat s právními specialisty.

Upozornění: Informace zde uvedené byly sepsány před 1.12.2016 a nemusí být zcela platné v souladu s novým zákonem o spotřebitelském úvěru.